Kartalkaya


Merhaba;
Kar tatili özlemi duyan tüm okuyucularım için küçük bir Kartalkaya Rehberi hazırlamak istedim.
 • Kartal Otel; nezih kalitesini senelerdir koruyan bir otel. (Fiyatları hersey dahil veriyorlar) Otelde Internet bedava.2 otel aynı pisti paylaşıyor yani Grand kartal ve kartal hotel, Ski kartları otel fiyatına dahildir.
 • Grandkartal Otel; Kartal Otelin yavru oteli ve aynı özelliklere sahipdir. 2 otel aynı pisti paylaşıyor yani Grand kartal ve kartal hotel, Ski kartları otel fiyatına dahildir.
 • Golden Key; Kartalkaya’nin en modern ve ödüllü otelidir. Butik otel özelliklerine sahip bu otelde spa keyfi müthiş keyifli. (bu otele ait pist bulunmamaktadır ama istediği pistten yararlanabiliyorsunuz, check-in sırasında bildirmeniz yeterlidir.)
 • Dorukkaya; kendi pisti olan bu otel bu sene bünyelerinde yeni bir otel açarak pistlerini de büyüttü.
 • Kaya Palazzo Ski Otel; Kartalkaya’nin en yeni otelidir. Yapımı 2012 Mayıs ayında başlayıp, Aralık ayında bitmiştir. Otelde meşhur Gilan Kuyumcu bulunmaktadır. Kaya Palazza Ski Otelde Swiss Fondue restorantı var ve eğer başka otelde konaklaniyorsa bile bir gece bu fondu keyfi tavsiyelerim arasındadır.


Ayrıca Goldenkey Kartalkaya da Italyan Lezzette özellikle tiramisu yemeden dönmeyin!!!
Kartalkaya’da bütün otellerde kayak, kayak botu, ve snowboard kiralama servisi bulunmaktadır. Hepsi ayni firmaya aittir.
Ayrıca Kartalkaya’nin en güzel muhabbeti de çay saatidir. Her otelde saat 17:00’ de başlar.

Sağlıklı tatiller dileğiyle,

2 yorum:

 1. Büyükada’nın En İyi Restoranları – En Popüler Yeme İçme Mekanları
  Büyükada’nın en iyi restoranları, adada en popüler olan yeme içme mekanları ile sahil restoranları, çarşı içi, balık, kebap, ev yemeği ve fast food restoran seçenekleri.

  YanıtlaSil
 2. Ömer Polat Diş Kliniği – Ortodonti Tedavisi Estetik Diş Hekimliği
  Ömer Polat Diş Kliniği, çocuk ve yetişkin ortodonti tedavisi, gülüş tasarımı ve diş beyazlatma, estetik diş hekimliği ile implant ve kanal, dişeti hastalıkları tedavileri.
  http://www.omerpolatdisklinigi.com/

  YanıtlaSil