Maxx Royal KemerOtelin semboli Keçi, çünkü otelde keçiler dolanıyor. arada Keçiler iniyor dağdan sonra tekrar dağa çıkıyorlar. zararsızlar o yüzden korkmayın. 
Antalya'yı özellikle yazın kavuran sıcaklığında tercih etmiyorum ama bu oteli görmek içinde can atıyorum. Bizde tercihimizi Mayıs ayında yaptık. Size de tavsiyem Mayıs, Haziran veya Eylül ayında gitmenizdir malum Antalya yazın sıcak değil kavuruyor.

Öncelikle herkesin ağzında dolanan kalıbı kırıyorum Fethiye Hillside ile alakası yok, ikide ayrı konseptlerde oteller bence ikisinin arasında yarış veya kıyaslama doğru değil. 


Tavsiye eder miyim? Hele çocuklu iseniz evet kesinlikle tavsiye ederim.

Otel satışını oda tiplerine göre yapıyor, tam pansiyon yanı herşey dahil. Villa'ları var, aile odaları var, standart odaları var tercihinize göre odanıza karar verip gitmeden önce tam ödemeyi yapmanız gerekiyor. Otel'in satışı ETS'ye bağlı, sadece Ets acentalarından rezervasyonunuzu yapabilirsiniz.

Oteli anlatmaya gelince ise;yemek ve restoran : yemekler ayağınıza servis yani yan yana ve karşı karşıya bir sürü restoranlar var. Açık büde değil. Sadece sabah kahvaltısından tek bir restoran da açık büfe var.24 saat boyunca “Maxx Inclusive” konsept dahilinde tümü upper markalardan oluşan yiyecek ve içecek hizmeti sunan Maxx Royal Kemer Resort, 2 özellikli restoran (Bronze Steakhouse ve Tangerine Beach Snack & Sushi Restaurant), 24 saat açık brasserie, 1 pastane, 1 chocolatier, 2 snack restoran, 1 çocuk restoranı, el yapımı, Mövenpick ve Haagen Dazs orijinal markalı dondurmacı, 11 bar ve Türk, İtalyan ve balık restoranlarından oluşan restoranlar sokağı ile hizmet veriyor.

Deniz, kum, havuz hepsi var. Hatta denizi sevmeyen çocuklar için ve klorlu suyu sevmeyen aileler için deniz suyu ile doldurulmuş havuz bile var. veee Kaydıraklı havuzu bile var hem çocukalara hemde büyüklere yönelik... 

Çocuklar bölümüne gelince : Maxxiland
bu otel çocuklar için adeta bir cennet! Her yaşta çocuk için ayrı ve özel olarak tasarlanmış pek çok aktivite ve hizmet sunan Maxxiland plaj ile koy arasındaki ormanlık alanda yer alan ve 01-17 yaş aralığında hizmet vermektedir. Maxxiland genel mekanlar, sahil, havuz ve restoranlara olan yakınlığıyla çocuklarınızı gönül rahatlığıyla bırakabileceğiniz ve dilediğinizde kolayca ulaşabileceğiniz bir konumda yer alıyor.

Maxxiland de yemek : Özel çocuk menüsü ile öğle yemeği, ara öğün ve akşam yemeği hizmeti vermektedir kendi içindeki çocuklara özel restoranında.
Maxxiland’de neler mi var?
interaktif çocuk şovları, sinema, Legoland odası, trambolin & açık hava temalı oyunlar, bebek arabası servisi, bebek telsizi, Maxxiland (ve restoranlar sokağında) mama hazırlama köşeleri, ebeveyn kontrol sistemi (Ailelerin oda televizyonlarından veya alacakları şifre ile cep telefonlarından Maxxiland'i izleyebilme imkanı) yaş grublarına uygun 2 tane ateri oyun odaları.

ve tüm merak ettiğiniz ayrıntılara web sitelerinden ulaşa bilirsiniz. http://www.maxxroyal.com/Maxx-Royal-Kemer

not: otele gidince otelden golf arabaları ile sizi gezdirmelerini isteyin oteli daha hızlı tanıyın.

Maxx Royal Kemer de aslında herşeyden önce güler güzlü ekibi var ve yardım sever...


İyi Tatiller

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder